Kombinované čištění obličeje

Je kombinace kosmetických metod čištění pleti pro dosažení, co nejúčinnějšího výsledku. Používá se, když jedna metoda – mechanické nebo ultrazvukové čištění nestačí. Tento postup umožňuje důkladně vyčistit a zároveň pečlivě ošetřit problémové oblasti pleti obličeje. Účinek procedury je dlouhotrvající, procedura je celkem bezbolestná a zcela zdravotně nezávadná.
Nejprve se odstraní make-up, pleť se očistí od zbytků kosmetiky.Pomocí speciálně vybraných přípravků se pleť také čistí od povrchových nečistot. Pro zvýšení účinku se v této fázi provádíme také ruční masáž mechanickým peelingem. Masáž pomáhá uvolnit a zahřát svaly obličeje, připravit je na vystavení ultrazvuku. Po kompletnímu odstranění nečistot se nanáší maska studené hydrogenace. Maska je vhodná i pro klienty se suchou, tenkou a citlivou pokožkou. Gel se nanáší pod folii,přičemž teplota pokožky nestoupá.Gel pouze nasycuje buňky vlhkostí. Doba expozice gelu je 20-25 minut; Dle stavu kůže se nasledně provadí mechanické čištění nebo čištění ultrazvukem. Pro lepší výsledek se doporučuje metody kombinovat. V závěrečné fázi čištění se aplikuje maska.Maska pomůže odstranit nepohodlí, snížit zánět a zlepšit výsledek postupu. Kompozice může také obsahovat bělící složky, které snižují pigmentaci, zlepšují pleť a zvyšují elasticitu pokožky. Maska se udržuje několik minut, poté se smyje. Před odchodem ze salonu se na pokožku nanese ochranný krém.

Kombinované čištěni trvá od 60 do 90 minut. Mechanismus, postup, kombinace technik v rámci komplexního čištění závisí na existujících problémech a volí je individuálně kosmetolog.Před zahájením procedury kosmetolog dezinfikuje nástroje. Kosmetické ošetření probíhá ve sterilních rukavicích. Pokud jste alergičtí na latex, měli byste na to upozornit.
Pravidelnost kombinovaného čištění obličeje určuje kosmetička na základě stavu, typu, stávajících kožních problémů.
Kombinované čištění obličeje, je bezpečný postup používaný k odstranění hlubokých nečistot a korekci estetických nedokonalostí. Tato metoda se také používá k léčbě některých dermatologických problémů, aby se zlepšil reliéf a barva pokožky. Účinek procedury je dlouhotrvající, procedura je celkem bezbolestná a zcela zdravotně nezávadná.
Co je kombinované čištění a proč je potřeba
Jak probíhá kombinované čištění u nás
Rychlé informace
Anestezie: není
Délka výkonu: 60-90 minut
Doba regenerace závisí na individuálních charakteristikách organismu, ale v průměru to trvá 2 týdny.
Kontraindikace
  • ekzém;
  • dermatitida;
  • přítomnost herpetických erupcí;
  • plísňové infekce;
  • přítomnost oděrek, poškození v místech čištění;
  • zvýšení tělesné teploty v důsledku onemocnění způsobených infekčními chorobami;
  • alergie, nesnášenlivost složek, které tvoří použité produkty.

Doporučuje se zdržet postupu během těhotenství a kojení, přítomnosti onemocnění, jako je diabetes a hypertenze.
Cena: vychází z metody řešení a stavu pokožky. Přesnou cenu se dozvíte po konzultaci.
SJEDNEJTE SI KONZULTACI
Kontaktujte nás prosím přes formulař