Injekční medicína

Aplikace výplňových materiálů je velmi žádaná, jednoduchá a oblíbená metoda, jak si rychle a téměř bezbolestně nechat vyhladit jemné i hlubší vrásky. Nechte si poradit, jaký druh aplikace je pro vaši pleť nejvhodnější a překvapte okolí Vaším novým, krásným a odpočinutým vzhledem.
Vymyslete si nové datum narození, tvář už nemá šanci Váš věk prozradit. Hlavním rysem stárnutí obličeje je ztráta kontur čelisti, zploštělé lícní oblasti a tvorba vrásek. Aplikací výplňových materiálů do hlubších svalových vrstev je možné docílit vypnutí kontur a odstranění vějířků a vrásek na pleti.
Rádi byste mírně omladili nebo vylepšili svůj vzhled a nechce se vám do plastické operace? Pak by správným krokem mohla být aplikace výplní na bázi kyseliny hyaluronové.
Vyhlazení jemných vrásek kolem očí nebo nad horním rtem, výplně hlubokých nosoretních vrásek, zvednutí povislých koutků, výplně kruhů pod očima nebo obecně zpevnění kontur obličeje – to vše dovede současná estetická medicína za pomoci kyseliny hyaluronové.
Budete vypadat svěže, odpočinutě a omlazeně.
Redukce vrásek kyselinou hyaluronovou
Na trhu existuje mnoho různých preparátů kyseliny hyaluronové, které se liší koncentrací, viskozitou a tzv. zasíťováním. Tyto parametry určují, pro jakou část obličeje nebo těla je daný preparát vhodný.

Pro optimální výsledky a eliminaci možných rizik používáme výhradně výplně od certifikovaných výrobců, které jsou na trhu již dlouhou dobu.
Juvederm: Je kolekce dermálních výplní #1 na světě, které disponují 5 různými produkty dle specifických potřeb. Například zvětšení rtů, hladkému vypnutí pokožky či zvýraznění kontur obličeje.

Restylane: Výborné výplně s 20 letou praxí jsou používány většinou ke zdokonalení rysů obličeje a tvarování kontur, vyplňování linek a vrásek.

Stylage: Je řada inovativních zasíťovaných injekčních dermálních plniv, která obsahují kyselinu hyaluronovou a různé antioxidanty pomocí patentované technologie IPN-Like.
Preparaty se kterými pracujeme
Aplikace injekčních výplní nebolí, pouze v některých případech, např. při ošetření rtů, je možné použít mastičku pro místní znecitlivění a větší komfort pacienta. Některé z přípravků mají už v sobě analgetikum.
Gel s kyselinou hyaluronovou je jemnou kanylou nebo jehlou vpraven přímo do místa aplikace. Efekt je vidět okamžitě – vrásky se viditelně zmenší a ústa se zvětší v objemu. V následujících dnech na sebe kyselina hyaluronová naváže vodu a tím pokožku zevnitř dále hydratuje.
Jak probíhá ošetření kyselinou hyaluronovou
2 až 3 dny po aplikaci je možné někdy pozorovat mírné zčervenání v oblasti vpichu, případně nepatrné pnutí nebo pálení, které však brzy samovolně odezní. Pokud se jedná o modelaci rtů 2 až 3 dny se nelze líbat. Také se doporučuje vyhnout se výrazné mimice v obličeji.

Doporučuji přibližně týden vynechat pobyt v místech s extrémními teplotami (sauna, pára, solárium).
Dle typu pokožky, místa aplikace, techniky provedení a množství materiálu vydrží efekt zpravidla 6 až 18 měsíců. V oblasti rtů počítejte spíše 6 měsíců.

Při opakovaných ošetřeních se rozestupy prodlužují.
Výplně kyselinou hyaluronovou lze velmi efektivně kombinovat s jinými ošetřeními, jako je např. aplikace botulotoxinu apod.
Opatření po aplikaci
Jak dlouho vydrží?
Rychlé informace
Anestezie: krém
Délka výkonu: 10 až 30 minut
Cena: vychází z množství aplikované látky a rozsahu, tedy množství ošetřených oblastí.
Přesnou cenu se dozvíte po konzultaci.
Využití kyseliny hyaluronové
 • odstranění vrásek kolem očí a rtů
 • vyplnění nasolabiálních rýh
 • korekce jizev
 • zvětšení rtů
 • doplnění objemu tváří
 • kruhy pod očima
 • povislé koutky úst
 • modelace kontur obličeje
 • revitalizace obličeje, krku a dekoltu
 • odstranění vrásek na krku
 • omlazení rukou
 • doplnění pružnosti a hydratace pokožky
Efekt
 • odpočatý vzhled
 • uvolněný výraz
 • omlazení obličeje, krku, dekoltu, rukou
 • svěží hydratovaná pleť
 • přirozená mimika
Kontraindikace
 • těhotenství
 • kojení
 • autoimunitní choroby
 • akutní kožní infekce
 • opary a afty v ústech v případě ošetření rtů.
Injekční výplně
Dokážeme zcela přirozeně zpevnit oblast rtů, pozvednout kontury přidat objem. Dbáme vždy o to, aby výsledek byl přirozený a nedocházelo k efektům, jako jsou „kačeří rty“ apod. Je to velmi rychlá a bezpečná aplikace.
Zvětšení a modelace rtů
Nosoretní rýhy jsou statické vrásky, jejich tvar a hloubka jsou ovlivněny geneticky, pozvolným stárnutím a vlastní mimikou. S věkem se prohlubují. Aplikace gelu HA pod vrásku vyzvedne a vyrovná ji. Udržuje hladkou a pružnou pokožku a přirozeně ji hydratuje.
Kyselina hyaluronová dokáže vyrovnat nerovnosti nosu, pozvedne kontury a vrátí vzhled obličeje o několik let zpět.Výhodou ošetření je přirozený vzhled bez efektu „masky“.
Výplně nosoretních rýh
Modelace nosu
Pokud vám vadí, že máte nevýrazné lícní kosti, příliš úzký obličej, můžeme je zvýraznit pomocí aplikace injekcí s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové. Efekt po aplikaci je okamžitý.
Pokud sníte o rysech známých hereček, preparátem na bázi kyseliny hyaluronové – např: Juvederm Volume - můžeme také zvýraznit nebo opravit spodní kontury obličeje a brady. Efekt vydrží 12 až 18 měsíců, doba trvání účinku je u každého jiná.
Modelace lícních kostí
Zvýraznění, upravení spodní čelisti
Na zvětšení brady se také používají preparáty s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, které vydrží 13 až 18 měsíců.
Získejte zpět hluboký podmanivý pohled!
Ať už je příčinou nedostatek spánku, pracovní vytížení nebo genetika, výplněmi můžete znovu dosáhnout svěžího a mladistvého očního okolí.
Výsledek je viditelný ihned po ošetření, pokožka je omlazená a vyhlazená. Váš pohled dostane znovu tu správnou jiskru.
Zvětšení ustupující brady
Kruhy pod očima
SJEDNEJTE SI KONZULTACI
Kontaktujte nás prosím přes formulař